REGENYAL LABORATUVARLARI

Yıllardır kendimizi bilimsel araştırmaya; Estetik Tıp, Ortopedi, Jinekoloji ve Diş Hekimliği alanlarındaki ürünleri yaratmaya adadık. Tecrübelerimiz, bu sürekli gelişen mesleki alanlarda derinlemesine bilgi sahibi olmamızı ve bu alanlara her yönüyle hakim olabilmek için gereken becerileri geliştirmemizi sağladı. Şu anda, ürünlerimizin güvenilirliği sayesinde bütün dünyada her gün daha fazla popülerlik kazanan Hiyalüronik Asit bazlı ürünlerin öncü üreticisiyiz.  Bunların yanında, dermo-kozmetik ürünlerimizin kalitesi de enjeksiyon ürünlerimiz kadar beğeni toplamaktadır.

Estetik Dünyası için güvenilirlik ve kalite temel öğelerdir. En saf maddeleri seçmemizin, her yıl kalite sertifikasyonlarımızı arttırmamızın ve yüksek saflıkta hammadde kullanmamızın nedeni budur.

Regenyal “Ekolojik Çevre” felsefesini benimseyerek, hastanın sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan yeşil enjeksiyonlar standardını benimsemiştir.

Ekibimiz, coşkuyla çeşitli araştırma ve pazarlama faaliyetlerini üstlenen genç ve dinamik çalışanlardan ve profesyonellerden oluşmaktadır.
Regenyal personeli hâlen iki bölgede bulunuyor: Üretim tesislerimiz iki bölgede hizmet vermektedir. Spello’da ve resmi merkezimizin bulunduğu San Benedetto del Tronto’da (AP).